ISTANBUL HARMAN  EGITIM - KÜLTÜR & SPOR ORGANIZASYON 

HARMAN  EGİTİM KÜLTÜR & SPOR  ORGANİZASYON 1987 Yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında uluslararası eğitim kültür ve spor organizasyonu yapan kuruluştur.  Spor-dans-müzik- eğitim değişimi-kardeş okul projeleri-bilim gezileri-öğrenci atolye çaılşmaları gibi bir çok organizasyonlarda uzman, tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile hizmet vermektedir.

1987 yılından bu yana beden eğitimi öğretmeni ve dans eğitmeni olan BULENT UZUN önderliğinde Güvenli, disiplinli kültürel hizmetlere değer veren doğru eğitim verilmesinde fonksiyonel olan dikkatli, sevecen ve hoşgörülü eğitim topluluğuna sahip Beden Eğitimi öğretmenleri, konservatuar mezunu dans ve müzik eğitmenleri ve turizm dalında uzman rehberler ve fizik biyoloji, matematik kimya öğretmenleri ile  hizmet vermektedir.

Okulumuz öğrencilerimizin derslerde ve günlük yaşamda başarılı, kendine güvenli sosyal çevresinde güçlü olmalarını sağlamak amacı ile okulumuzda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere önem vermektedir. Bu yıl ülkemiz ve okulumuz adına  uluslararası  FOLK DANS- MUZİK-MODERN DANS- KORO – SPORTIF aktiviteler grupları ve  BILIM TURLARI- UZAY ILE ILGILI MUZELERE, MATEMATIK MUZELERI ne bilimsel turlar düzenler. .

  Güncel DUYURULAR

PARTNER GRUPLARIMIZ

 

                       HARMAN KULUP     INT. KORO YARISMASI   YURT DISI FESTIVALLER TURLAR     INT. SPOR ORG          DANS MUZIK SPOR   

Ana Sayfa

Bilim G E Z I BILIM & KULTUR ORGANIZASYONLARI : Adres : Rasimpasa mah Macit erbudak sok : 34/1 Kadıköy ISTANBUL

 Tel : 0216 346 13 54   Fax : 0216 346 13 08   www.bilimgezi.com   e-mail. gezi@bilimgezi.comBilim G E Z I