NEMO

NEMO Bilim Müzesi , çeşitli eğlenceli sergiler kullanarak genç ve yaşlıyı bilim ve teknoloji dünyasına tanıtıyor . Beş katı, sürekli güncellenen sergiler, tiyatro gösterileri, filmler, atölye çalışmaları ve gösterilerle dolu ve Amsterdam'daki çocukların gözdesi oldu . Dünyanın nasıl çalıştığını görün, duy, hisset ve gör. Her şey interaktif, bu yüzden herkes NEMO Laboratuvarı'nda , özellikle eğlence ve öğrenme ile katılabilir .

Açık eğlence

NEMO'nun da dışarda büyük bir sürpriz var. Eğimli çatısı halka açık olup, açık hava kafesi ve zirveye çıkanları bekleyen Amsterdam şehir merkezinin muhteşem manzaraları vardır . Oradayken, kalıcı 'Energetica' sergisi aracılığıyla elemanlardan güç üretmeyi öğrenmek için bol miktarda var.

 

  1- UCAK ILE CENVERE : max 3 gün CENEVRE CERN , BERN EINSTAIN evi ve müzesi

  2 UCAK ILE PARIS -CENEVRE  max 5 gün  3 gun PARIS BILI KESIF MUZESI - DISNEYLAND CENVERE CERN

  3-UÇAK ILE AMSTERDAN -PARIS CENEVRE max 7 gün  AMSTERDAM NEMO MATEMATIK MUZESI -CORPUS ANATOMI MUZESI BELCIKA ATOMIUN - PARIS BILIMKESIF MUZESI CENEVRE CERN

  4-  UCAK ILE ALMANYA BMW fabrikası MATEMATIKUN AMSTERDAM NEMO MATEMETIK muzesi CORPUS ANATOMI  muzesi BELCIKA BRUKSEL ATOMIUM .

  5-UCAK ILE SIRBISTAN NIKOLA TESLA MUZESI.

 

 6 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA - CERN ( Belgrat lubliyana venedik floransa cenevre viyana budapeste  8 GUNLUK TUR

 7 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA CENEVRE CERN PARIS BILIM MUZESI ( belgrad lubliyana floransa cenevre paris viyana budapeste 10 GUNLUK TUR

 8 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA CENEVRE CERN BARSELONA BILIM MUZESI PARIS BILIM MUZESI ( belgrad lubliyana cannes barselona marsilya paris viyana yada prag budapeste  12 GUNLIK

 9 OTOBUS ILE BELGRAD NIKOLA TESLA CERN CENEVRE PARIS BILIM KESIF AMSETRDAM NEMO -CORUPS - BRUKSEL ATOMIUN FRANKFURT MATEMATIKUL  MUNIK BMW  13 GUNLUK TUR.

 SECIM SIZDE 28 yıllık deneyim bizden.. Otellerimiz tanıdık ve sehire yekın oda kahvaltı yada akşam yemeklidir. kendi rehberimiz dısında terel rehberlerlerde calısmaktayız..

 

 NE YAPMALIYIZ basvurun bilgi alın sizlere brosur gonderelim tercihinizi yapın ögrenciler olustugunda sizlere bilgi için gelelim..alternatif gezide sunabilirsiniz. her 12 kisiden bir ogretmen veya gorevli ücretsizdir.

 

  1.  

Firma

Bilim gezi

BILIM & KULTUR ORGANIZASYONLARI :

Adres : Rasimpasa mah Macit erbudak sok 34/1 Kadıköy ISTANBUL

Tel : 0216 346 13 54  

Fax : 0216 346 13 08 

 

PARTNER GRUPLARIMIZ